Fazilet Takvimi mobil uygulamasını hatasız bir şekilde yükleyebilmek için aşağıda ki dökümandan yardım alabilirsiniz.

Hatasız Yükleme Dökümanı

Kredi kartı veya banka kartı olmadan Fazilet Mobil takvim uygulamasını telefonunuza kolayca indirebileceğiniz bir sistemdir.

Aktivasyon Kartı Kullanımı

Uygulama kaldırılıp tekrar yüklenmek istenildiğinde daha önce indirme işlemi gerçekleştirildiğinden ekstra bir ödeme talep edilmeyecektir. Satın al kısmını tıklayıp işleme devam edebilirsiniz, ücretlendirme bölümüne gelindiğinde otomatik indirme gerçekleşecektir. Fakat indirme işlemi esnasında kullanılan mail adresi, market hesabı değiştirilip yeni bir hesapla aynı cihaza yükleme yapılmaya çalışıldığında ödeme talep edilecektir.

Uygulamanın geç açılmasının sebeplerinden bir tanesi internet bağlantı hızınızın düşük olmasıdır. Uygulama açılmadan evvel vakit güncellemesi yapıyor. Uygulamanın daha rahat açılabilmesi için veri güncellemeleri kontrol etmeniz gerekmektedir. İnternetiniz açık olduğunda veriler sürekli güncellenmekte olduğundan eğer GPS ile konum tayini yapmayıp mevcut vakitleri kullanacaksanız internet erişimini kapatarak uygulamayı açmayı deneyebilirsiniz.

Bu husus uygulama marketlerinin (AppStore, Google Play Store vs.) GSM operatörleri (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom) ile anlaşmasını kapsayan bir durumdur. Eğer GSM operatörünüz servis sağlayıcı olan uygulama marketleri ile mobil ödeme anlaşması yapmadıysa ödeme yapmak istediğinizde operatörünüz kabul edilmeyecektir.

Uygulama vakitleri otomatik olarak GPS üzerinden bulunduğunuz konuma göre tayin ettiği için arka planda daima çalışmaktadır. Bu durum batarya tüketimine etki edebilmektedir. Telefonunuzun pil ömrünü uzatmak için konum verisini, bildirim çubuğunu kapalı hale getirebilirsiniz. Dilerseniz bildirim çubuğu yerine Widget kullanabilirsiniz.

Bu problemi çözebilmek için widget’in üzerine tıklayıp uygulamaya girerek güncellenmesini sağlamanız gerekmektedir. Konum değiştikten ve uygulama vakitleri otomatik aldıktan sonra widget yeniden ekranda konumlanmaktadır.

Uygulamanızı açmadan önce cep telefonunuzun mobil veri ve konum paylaşımının (GPS) açık olduğundan emin olunuz. Eğer aynı durum devam ediyor ise, uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyebilirsiniz. Herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.